S.S.S.

Süslü Kadınlar Bisiklet Turu hakkında Sıkça Sorulan Sorular

S.S.S.

*Süslü Kadınlar Bisiklet Turu bir KADIN etkinliğidir.
*Bu etkinliği bisiklete binen KADINLAR organize etmektedir. Dernek veya kuruluşlar organize edemez. Kişi sadece kendini temsil eder.
*Yılda bir kez yapılır.
*Tur her kesimden bisikletli kadını kapsar.

“Süslü Kadınlar Bisiklet Turu, bir bisikletli kadın etkinliğidir. Bu etkinliği gönüllü KADINLAR organize etmektedir. Etkinlikler eş zamanlı olarak onlarca şehirde yapılmaktadır. Lütfen etkinlik listesine tıklayın.

Süslü Kadınlar Bisiklet Turu, her yıl farklı şehirlerde gönüllü kadınlar tarafından organize edilmektedir. Şehir etkinlik sayfalarının detaylarında turu düzenleyen kadınların isimlerine ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Kendi şehrinizde gönüllü organizatör olmak için 1 Nisan – 15 Ağustos tarihleri arasında bize başvuru yapabilirsiniz. Başvuru formunu doldurmak içi tıklayın.

Süslü Kadınlar Bisiklet Turu’na çocuğunuzla katılabilirsiniz. Ancak sizden bir ricamız olacak. Çocuğunuz ve kendi güvenliğiniz için kalabalık grubun kenarında veya sonunda çocuğunuzun bisiklet sürüş temposunda ilerlemeniz.

Seçenek 1 – Bir arkadaşınızdan ödünç alabilirsiniz. Etrafınızda balkonunda veya garajında bisikleti olan bir tanıdığınız mutlaka vardır. Bisikleti bir gün önceden alıp, bakım gerekiyorsa (temizlik, zincirine yağ sürmek vs.) yaptırıp, tura gelebilirsin.

Hmmm. Turun ismi “Süslü Kadınlar”. Bu tur yılda bir kez kadınlar tarafından kadınlar için kadınlarla organize ediliyor. Bisikletlerini ve kendilerini süsleyen kadınlar şehirlerde egzoz kokusu yerine parfüm kokusu olsun sloganı ile yavaş yavaş, gülücükler atarak ve el sallayarak sokaklarda pedal çeviriyor. Lütfen dikkatle okuyun.

X