Partner

DESTEKÇİLERİMİZ

2013 yılından beri her yıl kadınlar tarafından kadınlar için organize edilen Süslü Kadınlar Bisiklet Turu’nun en büyük destekçileri şehirlerimizde etkinlik organizasyonunu yapan GÖNÜLLÜ KADINLARdır.

Etkinliklerimize katılan kadın ve çocuklar bizim en değerli destekçilerimizdir.

Ayrıca yıllardır etkinliklerimizi duyurmamıza yardımcı olan gazeteci dostlarımıza, fotoğraf ve videolarımızı çeken sanatçılarımıza emekleri için çok teşekkür ediyoruz.

SHIMANO TÜRKİYE

SHIMANO TÜRKİYE, Süslü Kadınlar Bisiklet Turu 2023 kurumsal destekçisidir.

ÜCRETSİZ BİSİKLET KONTROLÜ

Tur öncesi ve tur sırasındaki sürüşlerinizde kesintisiz bisiklet keyfi için bisikletinizin genel kontrolünü Shimano bayilerinden ücretsiz yaptırabilirsiniz. Profesyonel ekibiyle Shimano bayileri, bisikletinizin ücretsiz olarak genel kontrollünü yapacak ve en iyi sürüş deneyimini yaşamanız için sizlere destek olacak.
Şehrinizdeki anlaşmalı ve destekçi bayilere aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz. Sorunsuz bir sürüş deneyimi yaşamak, bisikletinizin performansını artırmak ve tam kontrolü elinizde tutmak istiyorsanız bu harika fırsatı kaçırmayın.
Not: Bisikletinizin ücretsiz kontrolü sonrası gerekli tamir – bakım – onarım – parça tedariki işlemleri ücretli olarak gerçekleştirilecektir.

AKTİF YAŞAM DERNEĞİ

İyi Yaşam Destekçisi. Gündelik hayatta aktif yaşam tarzının benimsenmesi ile fiziksel olduğu kadar ruhsal olarak da iyi olma halini gözeten ve sağlıklı bir toplum hedefiyle hareket eden, bisikletin gündelik yaşamda mümkün olduğuna, kentlerde sürdürülebilir ulaşımın en önemli anahtarı olduğuna inanan Aktif Yaşam Derneği, bisikletli yaşam konusunda uzun yıllardır biriktirdiği bilgi ve tecrübeyi Süslü Kadınlar Bisiklet Turu’na taşıyor ve turun yurtiçi koordinasyonu için kolaylaştırıcılık rolünü üstleniyor.

BIKENOMIST

BIKENOMIST bize ilk günden beri sessiz sedasız destek vermektedir.

Websitesimizin teknik bakım ve güncellemesini yapar, hosting ve domain masraflarını karşılar, iletişim materyallerinin hazırlanmasına yardımcı olur, sosyal medya reklam kampanyalarının ücretlerini üstlenir, ama bunları kimseye söylemez.

X