• City. Woman. Bicycle
Remaining Time 00 days

Adana

eylül, 2021

pazar19eyl5:30 PMAdanaSüslü Kadınlar Bisiklet Turu5:30 PM Adana - İstasyon Meydanı, Kurtuluş Mh., Uğur Mumcu Meydanı, 01120 Seyhan/Adana Organizatör: Ezo Uge Foto: [gallery link="file" size="medium" ids="4632,4634,4636"]

adana-suslu-kadinlar-bisiklet-turu

Etkinlik

Seni Adana Süslü Kadınlar Bisiklet Turu’na bekliyoruz.

Çünkü KADIN SOKAĞA ÇIKARSA DÜNYA DEĞİŞİR.

* #SKBT Süslü Kadınlar Bisiklet Turu onlarca il/ilçede eş zamanlı yapılan bir bisikletli kadın etkinliğidir.

* #SKBT 2013 yılından beri her yıl Dünya Otomobilsiz Kentler Gününde yapılmaktadır. İZMİR merkezli başlayıp, dünyanın bir çok şehrine yayılan farkındalık etkinliğidir.

* Turu herhangi bir kuruluş, kurum, parti, şirket düzenlemez. Bağımsız kadınlar tarafından gönüllü olarak organize ediliyor.

*Amacı daha çok kadını bisiklet sürmeye özendirmek aynı zamanda bisiklet kullanıcıları için güvenli bisikletli ulaşım altyapısı talep etmektir.

* İklim Değişikliği var ve biz bisikleti bir gezegenin sorunlarına bir çözüm olarak görüyoruz. Dünyayı daha iyi yaşanabilir bir hale getirmenin adımını atıyoruz.

* Tur için kayıt yaptırmanıza gerek yok. Bisikletinizi ve kendinizi süsleyip gelin.

* Ücretsiz.

* Lütfen etkinlikte sadece kendinizi temsil edin. Siyasi bir eylem değildir.

*Tur yavaş ve kısa mesafedir.

*Tur için bisikletinizi kendiniz temin etmelisiniz.

*Etkinlik başlangıç noktası, buluşma saati ve rotada elimizde olmayan nedenlerden dolayı değişklik yapılabilir, lütfen etkinlikten bir gün önce facebook ve websitemizdeki bilgileri yeniden okuyun. Eğer websitemizde öyle bir etkinlik yoksa, o zaman o turun bizimle ilgisi yoktur.

Erkekler katılabilir mi? Çocuklarımla katılabilir miyim? Bisikletim yok ne yapacağım? gibi sorularınızın cevabını websitemizdeki SSS – Sık Sorulan Sorular alanında bulabilirsiniz.

Etkinlik her yıl olduğu  gibi saat 17:30 da Adana  İstasyon  Meydanında başlayacak ve Ziya Paşa, Gazipaşa  Bulvarı, Merkez Park istikametinde devam edip İstasyon  Meydanında son bulacak.

Adana Emniyet  Müdürlüğü  ve Adana Belediyesi’ne etkinliğimize destek verdiği için teşekkür ederiz.

Saat

(Pazar) 5:30 PM

Lokasyon

Adana - İstasyon Meydanı

Kurtuluş Mh., Uğur Mumcu Meydanı, 01120 Seyhan/Adana

Organizatör

Ezo UgeGönüllü[email protected]

DESTEĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER | Thank you for your support

Adana Belediyesi ve Emniyet Müdürlüğü

Foto

X